ברוכים הבאים למרכז החלקת השיער!
מומחיות בכל סוגי ההחלקות לכל סוגי השיער
לייעוץ עם מומחה חייגו
03-9410092 call me
החלקת קראטין
החלקת קראטין
החלקה יפנית
החלקה יפנית
החלקת משי
החלקת משי
החלקה ברזילאית
החלקה ברזילאית

החלקת משי

החלקת משי

החלקת משי- השינוי מתחיל מבפנים

החלקת משי- השיטה האמריקאית, שיטת החלקה ייחודית למראה שיער חלק ובעל נפח טבעי.

אם גם את שייכת לרוב הבנות אשר אינן מרוצות מאלסטיות השיער שלהן ומוטרדות מכך ומחפשות את הפתרון לשיטה היעילה, הבטוחה והאמינה ביותר לשיער חלק לאורך זמן, בוודאי כבר ביקרת במספרה פעמים אחדות לשם כך או ניסית להשתמש בטכניקות ביתיות.

הטכניקות המוכרות להחלקת השיער הן החלקת שיער באופן זמני על ידי שימוש במכשיר "מחליק שיער" או החלקת שיער לזמן ארוך יותר בטכניקות החלקת שיער יפנית או ברזילאית.

הטכניקות להחלקת השיער

החלקת משי ראשון לציון

החלקת שיער על ידי מחליק, מחממת את השיער בחום גבוה ו"פותחת" את התלתול או הפיצול בשיטה זו. החלקה זו היא לטווח זמן קצר ומתאימה לשיער שהוא ברובו חלק או ל"תיקונים קטנים" בשיער.

ההחלקה היפנית היא ההחלקה המוכרת, וממנה נגזרות סוגי החלקות שונות כמו ההחלקה הצרפתית ועוד. החלקה זו היא התערבות כרונית בהרכב החומר הכימי בשיער. בתהליך זה, מבנה השערה משתנה מבפנים ומכניסה לתוכו חומר כימי.

ההחלקה הברזילאית הינה שיטה המשנה את מבנה השעה מבחוץ. בשיטה זו, מורחים חומר אשר מתקשה על גבי השערה ובאמצעותו השיער מתיישר לאורך זמן. שיטה זו, הופכת להיות נדירה יותר ויותר זאת בשל מחקרים אשר הראו כי החומר מכיל חומר מסרטן ויכול לגרום לבעיות בנשימה. כיום, שיטה זו מעט שונתה, אך המחקרים פגעו באמינות הציבור והיא הפכה לפחות פופולארית.

שיטת החלקת משי הינה שיטה אמריקאית, אשר פותחה בשילוב מדעני סוכנות החלל- נאס"א, והביאה מהפכה בתחום החלקת השיער

שיטה נוספת, כמו השיטה היפנית, המשנה את השערה מבפנים היא שיטת משי, אשר פותחה ומיוצרת בידי מדענים אמריקאים. הייחודיות בשיטה זו, שבתהליך החלקת השיער מחדירים לשיער משי טהור, אשר משפרים את רכות השיער. כמו כן, שיטה זו אינה מכילה פורמלין ואמוניה. בתהליך ביצוע החלקת משי, מורחים שמן משי לפני ואחרי מריחת חומר ההחלקה והיא מביאה להחלקת שיער וטווח זמן ארוך.

שיטת החלקת משי, מהווה מהפכה בתחום החלקת השיער, מאושרת על ידי משרד הבריאות ומביאה לתוצאות של שיער חלק ובעל נפח טבעי.

המרכז להחלקות, תוספות ועיצוב שיער
המומחים בהחלקות: החלקה יפנית, החלקת קראטין, החלקת משי, הסרת שיער בלייזר
03-9410092 התזמורת 60, נאות אשלים , ראשל"צ.
Find us on Google+
יוסי שקדי - עיצוב דפי פייסבוק לעסקים
2014 © כל הזכויות שמורות