ברוכים הבאים למרכז החלקת השיער!
מומחיות בכל סוגי ההחלקות לכל סוגי השיער
לייעוץ עם מומחה חייגו
03-9410092 call me
החלקת קראטין
החלקת קראטין
החלקה יפנית
החלקה יפנית
החלקת משי
החלקת משי
החלקה ברזילאית
החלקה ברזילאית

החלקת קראטין

החלקת קראטין

החלקת קראטין-החלקת שיער מושלמת מחומרים טבעיים בלבד!

כל מעצב שיער יודע לבצע החלקת שיער פשוטה. אך התוצאה לא תמיד מספקת החלקת קראטין היא הפתרון למראה שיער חלק וטבעי הנשמר לטווח ארוך.

 

כיום מצויות בשוק המספרות ועיצובי השיער שיטות רבות להחלקת השיער. חסרון בולט בשיטות מוכרות אלו הן טווח הזמן הקצר בו החלקת השיער מחזיקה מעמד. הטווח עומד בין יום יומיים, ואחרי מגע עם מים יש צרוך להגיע שוב למעצב השיער להחלקה נוספת.

שיטת החלקת הקראטין הינה שיטה ייחודית, המשתמשת בחומרים אורגניים-טבעיים על מנת להחליק את השיער, התוצאות מידיות וטווח הזמן של שימור ההחלקה הינו חודשים רבים.

הפער במראה השיער המוחלק בפן רגיל   לבין מראה השיער בהחלקת קראטין, כאשר יתרון גמישות השיער ומראהו הטבעי נוטה להעדיף את החלקת הקראטין.

החלקת קראטין ראשון לציון

הקראטין הינו חומר שקיים בגוף האדם ונחקר לראשונה במאה ה19 , כחומצה הנמצאת בשלד ובשרירים של גוף האדם. הוא משמש כוויטמין ותוסף אותו נוטלים בעיקר ספורטאים. אפשר לשים לב שהעם היפני מתאפיין ברובו בשערות חלקות, וכל זה בשל ייצור מוגבר של חומר הקראטין בגופם של היפנים.

שימוש חדש ועדכני בקראטין, שייך לתחום עיצוב ובריאות השיער. הקראטין לי רק יעיל כעזר חיצוני להחלקת השיער אלא גם מבריא ומחזק אותו. חשוב להדגיש שברוב שיטות ההחלקה הנזק שנגרם לשיער הוא מידי, ומראה השיער אינו טבעי וגמיש .

החלקת קראטין מתאימה להחלקת כל סוגי השיער, ומומלץ לבצע אותה אצל מעצב או מעצבת שיער שמומחים בהחלקת קראטין, ונוהגים במשנה זהירות בכל תהליך ההחלקה.

הכרחי להדגיש הפער במראה השיער המוחלק בשיטה רגילה  לבין מראה השיער בהחלקת קראטין, כאשר יתרון גמישות השיער ומראהו הטבעי נוטה להעדיף את החלקת הקראטין.

חשוב ביותר ללכת למעצב שיער שמתמחה בהחלקת קראטין. תהליך ההחלקה אורך בטווח זמן של שעה-שעתיים, כאשר מיד אחריהם השיער עובר חפיפה, כדי להוריד את שאריות החומר מהשיער.

מומלץ לאחר שהחלקת  קראטין להמשיך ולחפוף את השיער לאורך זמן ,עם שמפו המכיל קראטין, בכדי לשמור על השיער חלק ובריא.

החלקת קראטין, היא החלקה איכותית לכל סוגי השיער בחומר טבעי אורגני, לתוצאה מושלמת.

המרכז להחלקות, תוספות ועיצוב שיער
המומחים בהחלקות: החלקה יפנית, החלקת קראטין, החלקת משי, הסרת שיער בלייזר
03-9410092 התזמורת 60, נאות אשלים , ראשל"צ.
Find us on Google+
יוסי שקדי - עיצוב דפי פייסבוק לעסקים
2014 © כל הזכויות שמורות