ברוכים הבאים למרכז החלקת השיער!
מומחיות בכל סוגי ההחלקות לכל סוגי השיער
לייעוץ עם מומחה חייגו
03-9410092 call me
החלקת קראטין
החלקת קראטין
החלקה יפנית
החלקה יפנית
החלקת משי
החלקת משי
החלקה ברזילאית
החלקה ברזילאית

החלקת שיער ראשון לציון

החלקה ברזילאית

שיער חלק- מגיע לכל אחת

ישנן טכניקות שונות להחלקת השיער החל מהחלקות הפיכות ועד להחלקות כרוניות הנשארות לאורך זמן

שיער חלק ומתבדר ברוח, אינה רק נחלתן של בנות מסוימות אשר נולדו עם שיער כזה. שינוי במצב השיער, ברכותו ובעיצובו, הינו דבר רווח ואפשרי לכל אחת. עם טכניקות חדשניות של החלקות שיער ניתן להגיע לשינויים קיצוניים מבלי שנזהה את המצב ה"טבעי" של השיער איתו נולדנו.

החלקת שיער אפשרית על ידי מספר טכניקות לשינוי חד-פעמי או לשינוי קבוע במבנה חוט השערה.

שיער מקורזל או חלק שונה האחד מהשני, במרכיבים הכימיים של השערה. בהחלקת שיער משנים באופן מלאכותי על ידי טכניקות כימיות. העיקרון בהחלקת שיער הוא שינוי ההרכב הכימי. ניתן לעשות זאת בטכניקות באופן הפיך או בלתי הפיך.

מחליק שיער

הדרגה הקלה ביותר של החלקת שיער, היא השימוש במחליק שיער. מחליק שיער זהו מכשיר בעל 2 גופי חימום הוא דומה למן מחלקיים גדולות. ההחלקה מתבצעת בכל פעם בקטעי שיער אחרים הנכרכים סביב המכשיר והזזתו מהשיער הקרוב לשורש- החוצה.

המכשיר פולט חום אשר משנה את רכיבי השערה ובכך השיער "עובר גיהוץ" ו"קיבוע" וכך נעשה חלק.טכניקה זו, מתאימה בדרך כלל לבעלי שיער שברובו חלק באופן טבעי. כמו כן, היא מתאימה למי שעבר החלקה כימית אך צריך "תיקונים קטנים" או החלקת קצוות.

החלקה יפנית

החלקה יפנית היא התערבות כרונית בהחלקת השיער. זוהי ההחלקה הנפוצה ביותר ומאימה לסוגי שיער רבים. ישנם סוגים שונים של החלקות כרוניות, רובן ככולן הן וריאציות של ההחלקה היפנית. בהחלקה יפנית משתמשים בתערובת חומרים כימיים פעילים על מנת להחליק את השיער.

בהחלקה היפנית יש סדר פעולות אותם יש לבצע על פי הסדר. החלקה כימית כדאי שתבוצע על ידי ספר או מעצב שיער מקצועי. ספר מקצועי יבדוק היטב את שיטת ההחלקה על קצוות שיער קטנה לפני הטיפול בכל השיער כולו. בתהליך ההחלקה יש למרוח קרם (על בסיס פטרולאום) כדי להגן על הקרקפת. לאחר מכן, מורחים את התמיסה הכימית (טיוגליקולט) להחלקת השיער. התמיסה צריכה להישאר על השיער זמן מסוים עד לשטיפתו באמצעות מים חמים. כדי לנטרל את החומרים הכימיים- מורחים תמיסה מנטרלת ולריכוך השיער משתמשים בקונדישר.

החלקה ברזילאית

שיטה נוספת, היא מריחה של חומר המכיל קרטין המתקשה על גבי השיער וגורם לו להתיישר. החלקה זו נחשבת למסוכנת ולא מומלצת מאחר שהיא מכילה פורמלדהיד, אשר שאיפה שלו יכולה לגרום לבעיות בנשימה ואף מסרטנת.

המרכז להחלקות, תוספות ועיצוב שיער
המומחים בהחלקות: החלקה יפנית, החלקת קראטין, החלקת משי, הסרת שיער בלייזר
03-9410092 התזמורת 60, נאות אשלים , ראשל"צ.
Find us on Google+
יוסי שקדי - עיצוב דפי פייסבוק לעסקים
2014 © כל הזכויות שמורות