ברוכים הבאים למרכז החלקת השיער!
מומחיות בכל סוגי ההחלקות לכל סוגי השיער
לייעוץ עם מומחה חייגו
03-9410092 call me
החלקת קראטין
החלקת קראטין
החלקה יפנית
החלקה יפנית
החלקת משי
החלקת משי
החלקה ברזילאית
החלקה ברזילאית

החלקה ברזילאית ראשון לציון

החלקה ברזילאית

למי מתאימה החלקה ברזילאית?

גל החלקות השיער עדיין בעיצומו, ובין כל חיקויי ההחלקות- יש שתיים שבאמת עובדות, החלקה ברזילאית והחלקה יפנית. למי מתאימה החלקה ברזילאית ואיך היא מתבצעת?

החלקה ברזילאית ידועה גם בשם החלקת קרטין או בשם שיקום קרטין, זאת מפני שהיא מבוססת על חומר בשם קרטין, ועוזרת לשקם שיער פגום, שיער יבש ושיער שעבר הרבה צביעות.

 

החלקה ברזילאית פועלת בצורה מצוינת על שיער פגום

החלקה ברזילאית מצפה את השיער בחומר שנקרא קרטין. קרטין זהו חומר ממנו עשויות השערות. לאחר ציפוי השערה, עוברים עם מחליק קרמי על כל השיער, וכך מיישרים את השיער. פעולת ההחלקה הברזילאית דומה לפעולת איחוי לשבר ביד, כאשר במקום גבס החלקה ברזילאית משתמשת בקרטין.

ההחלקה הברזילאית יעילה מאוד לבעלות שיער קשה ומקורזל מאוד, שמטבעו יבש מאוד וזקוק לטיפוח תמידי. לבעלות שיער פגום, שיער יבש ושיער מפוצל- מומלץ לבצע החלקה ברזילאית ולא החלקה יפנית, משום שההחלקה הברזילאית תורמת גם בשיקום השערה עצמה. לאחר החלקה ברזילאית תצאי עם שיער חלק, אך גם עם שיער בריא יותר, לא יבש ולא פגום.לא רק זאת, החלקה ברזילאית פועלת בצורה מצוינת על שיער פגום, הרבה יותר משתפעל על שיער בריא.

החלקה ברזילאית אינה נשארת לצמיתות, כדוגמת ההחלקה היפנית. לאחר כארבע חודשים מתחיל להתפוגג חומר הקרטין שמצפה את השערה, ויש צורך בהחלקה נוספת.הפתרון המומלץ הוא לבצע החלקה ברזילאית שתאפשר לשיער להשתקם, ובמהלך כל התקופה להקפיד על טיפולי שימור וטיפוח לשיער, להוסיף לשיער מסכות סרום ומסכות לחות ללא מלחים, להימנע מצבעים וחומרים כימיים- ולאפשר לשיער להשתקם תחת מעטה הקרטין של ההחלקה הברזילאית.בצורה כזו, כאשר ההחלקה הברזילאית תתפוגג, תוכלי לבצע החלקה יפנית על שיער בריא, והחלקה זו תחזיק לאורך זמן- עד שהשיער יתארך. במקרים בהם שערך אינו פגום אלא יבש מאוד ומקורזל מאוד- יישקל שילוב של שתי ההחלקות- החלקה יפנית והחלקה ברזילאית- ליצירת מענה מושלם עבורך.

אם שערך פגום, יבש וצבוע במגוון צבעים- החלקה ברזילאית תתאים לך במיוחד. החלקה ברזילאית גם תיישר ותחליק את השיער, ובנוסף תעזור בשיקום השיער ותצפה את השערה בחומר מגן . כך תוכלי ליהנות גם משיער חלק ומבריק, וגם משיער בריא ולא פגום.

 

המרכז להחלקות, תוספות ועיצוב שיער
המומחים בהחלקות: החלקה יפנית, החלקת קראטין, החלקת משי, הסרת שיער בלייזר
03-9410092 התזמורת 60, נאות אשלים , ראשל"צ.
Find us on Google+
יוסי שקדי - עיצוב דפי פייסבוק לעסקים
2014 © כל הזכויות שמורות